- Hoşgeldiniz

Uğur Mumcu Mahallesi

Sitemizde Toplam 115 Firma, 35 Haber, 4 Ürün ve 64 İlan Bulunuyor.

web tasarım

FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 6 + 8 = ?

Uğurmumcu Kombi Servisi

Adres : Uğur Mumcu Mh. Yunus Emre Cd. Terim Sk. No:7 Kartal - İstanbul

Telefon : ( 0216 ) 475 9532

Telefon 2 : ( 0535 ) 012 8559

Faks : -

-

www.ugurmumcuteknik.com

Erman Teknik Servis olarak Kombi servis alanındaki deneyimli kadromuzla, bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli kendini geliştiren, yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip ekibiyle fark oluşturarak, klima, beyaz eşya ve kombi sektöründe Uğurmumcu Mahallesi‘nde “tek adres” olmaktır.

Geride bıraktığımız 12 yıl süresince daha kaliteli, daha eğitimli, kendi bünyesinde oto kontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden servis ekiplerimizle müşterilerimize hizmetler sunulmuştur. 2014 yılı içinde çalışmalarını aynı yönde devam ettiren KOMBİ, eğitime ve bilginin en üst seviyede paylaşımına verdiği önem paralelinde, müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemin sürekliliğinin sağlanması ve en üst düzeye çıkarılması çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

SERVİSİMİZ, her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman ekibimizle, verimli iş planlama yapısıyla, gerçekleştirdiğimiz projelerde sürekli ilerleme sağlamıştır. Oluşturduğu teknik altyapı sayesinde de gelişmeye açık, sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir. Kombi markalarını bünyesinde bulundurup, satış ve satış sonrası hizmet sunan, yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip “tek adres” olma başarısına ulaşmıştır.

04 Ocak 2015 tarihinde eklenmiş ve 3.738 kez okunmuş.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Site Tasarımı : Medya Web